Mapa strony
Jesteś tutaj: Strona główna »Oferta


 

Oferta

0
Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę organizowanych wydarzeń specjalnych zarówno pod względem kulinarnym jak i logistycznym. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić obsługę cateringową konferencji prasowych w miejscu wskazanym przez Klienta. Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego też przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas produktów oraz obsługi.

Organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, spotkania prasowe jak również imprezy okolicznościowe takie jak: przyjęcia komunijne, imprezy noworoczne i wielkanocne. Zapewniamy obsługę typu full-service. Współpracujemy z zespołami muzycznymi, fotografami oraz firmami specjalizującymi się w rejestracji wideo i nagłośnienia.

Pracowaliśmy dla wielu firm, instytucji państwowych, wojska, osób ze świata polityki oraz dla osób prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z listą wybranych firm i instytucji dla których mieliśmy przyjemność pracować. Uwzględniając nasze doświadczenie śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie zrealizować każde - nawet te najbardziej niekonwencjonalne zlecenie.
©2008-2021 Centrum Gastronomiczne "Pyza", e-mail: pyza@pyza.pl
ul. Powązkowska 59 bud. 65, 01-728 Warszawa, Krzysztof: 0-601-20-29-57


Projektowanie stron internetowych: webmastersi.com.pl